Serwis Iphone
Zbita szybka 
Jest to chyba najpopularniejsza dolegliwość iPhone, chwila nieuwagi, upadek i już. Ale nie martw się! Nasi serwisanci wymienią tylko zbitą szybke dzięki czemu Twój wyświetlacz pozostanie oryginalny. Kliknij w link powyżej tekstu i zapoznaj się z cennik oraz opisem usługi wymiana zbitej szybki iPhone.
Uszkodzony Wyświetlacz
Twój wyświetlacz nie raguje na dotyk lub jest wylany? Oferujemy Ci wymianę wyświetlacza iPhone na oryginalny komponent. Dzięki temu wszystko będzie tak jak przed upadkiem. Kliknij w link powyżej tekstu i zapoznaj się z cennik oraz opisem usługi wymiana wyświetlacza iPhone.
Wymiana baterii 
Problemy z długością czasu pracy baterii? To dość częsta przypadłość. Samoczynne wyłączanie się iPhone lub szybkie spadki energi? Czas się z tym pożegnać a rozwiązaniem jest wymiana baterii iphone. Kliknij w link powyżej tekstu i zapoznaj się z cennik oraz opisem usługi wymiana baterii iPhone.
Problem z ładowaniem 
Problemy z ładowaniem? Musisz sie "gimnastykować" aby Twój telefon się naładował? Zdarza się, ze pomimo podpięcia kabla dlaej nie ładuje? Twoje gniazdo jest do wymiany. Kliknij w link powyżej tekstu i zapoznaj się z cennik oraz opisem usługi naprawa ładowania iPhone.
Zalany iPhone 
Nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował, że Twój iPhone miał kontakt z wodą lub wilgocią? Pod żadnym pozorem nie susz go szuszarka lub na kaloryferze. O cudownych właściwościach ryżu też możesz zapomnieć. Czym prędzej udaj sie do naszego serwisu. Kliknij w link powyżej tekstu i zapoznaj się z cennik oraz opisem usługi naprawa zalany iPhone.
 

Copyright ©2018 Serwis Apple iPhone Zbita szybka, All Rights Reserved.